fbpx

Nowa cena | przytulne 2 pok. z ogrodem | Tarnogaj

ks. Czesława Klimasa
Cena:
514 000 zł
Opis nieruchomości
NOWA NIŻSZA CENA ważna do końca stycznia!

2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na zamkniętym osiedlu - dla pary lub pod wynajem.

ul. Klimasa - Tarnogaj

Lokum di Trevi

Prezentuję mieszkanie o powierzchni 45,43 m2 znajdujące się na chronionym osiedlu przy ul. Klimasa. Mieszkanie nadaje się idealnie dla pary lub pod wynajem.

Poniżej aktualny rozkład mieszkania:
- salon połączony z kuchnią 20,55 m2;
- sypialnia 13,57 m2;
- garderoba;
- łazienka z WC i wanną 4,96 m2;
- przedpokój 6,35 m2;
- taras 5 m2;
- ogród 20 m2;

Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych, dzięki czemu nowi właściciele będą mogli się wprowadzić od razu! Dużym atutem jest dorobione pomieszczenie zagospodarowane na garderobę, gdzie można przetrzymywać sprzęty różnego rodzaju.

Budynek
Osiedle wybudowane w 2013 roku. Pod budynkiem znajduje się hala garażowa, gdzie istnieje możliwość wykupu miejsca parkingowego od dewelopera lub wynajęcie. Mieszkanie znajduje się na osiedlu strzeżonym - całodobowa ochrona oraz wejście na wideofon. Winda jest z poziomu hali garażowej, co zdecydowanie ułatwia chociażby przeniesienie zakupów z samochodu do mieszkania.

Lokalizacja
Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta / uczelniami wyższymi. W bliskiej odległości restauracje oraz wszelkie niezbędne sklepy.
Wroclavia - 10 minut samochodem
Sky Tower - 15 minut samochodem
140 m do przystanku tramwaju 8 i 16

BONUS!
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 8,30 m2 dodatkowo płatna.

NIE CZEKAJ! Zadzwoń i dowiedz się więcej
51.0807
17.06427
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń