fbpx

Biurowiec pod wynajem w świetnej lokalizacji

Wiśniowa
Cena:
21 975 zł
Opis nieruchomości
Biurowiec pod wynajem w świetnej lokalizacji.
ul. Wiśniowa/Hallera

Przestrzenie biurowe pod wynajem w wysokim standardzie. 
Budynek świetnie skomunikowany z każdą częścią miasta.
Przy skrzyżowaniu bardzo ruchliwych ulic w ciągu pieszym  Powstańców Śląskich/Hallera/Wiśniowa.
Bardzo dobra dostępność komunikacyjna ze względu na bliskość autostrady A4 i AOW - Bielany Wrocławskie.

BUDYNEK KLASY A
Powierzchnia najmu: 1758 m2.

Cztery kondygnacje biurowe.
Parking podziemny - 13 miejsc postojowych.
Rowerownia - 12 miejsc na rowery
Magazyn techniczny.
Portiernia. Kontrola dostępu.
Klimatyzacja, SAP, LAN.
Trzy sale konferencyjne.
Chillroom plus taras z widokiem oraz altana w ogrodzie.
Dwie w pełni wyposażone kuchnie wraz z miejscem do spożywania posiłków oraz coffee point.
Toalety na każdym piętrze.
Łazienka z prysznicem.
Serwerownia wyposażona w system SUG i osobną klimatyzację.


CZYNSZ:
21 975 EURO Netto + opłaty 6153 EURO Netto


Istnieje możliwość wydzielania mniejszej powierzchni biurowej pod wynajem w tym budynku.
- 387 m2
- 440 m2
- 880 m2


ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!!!

WE SPEAK ENGLISH.


Zapraszam na prezentację,

Tomasz Tereszkiewicz

Tekton Property
51.08599
17.01236
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń