fbpx

Tanie dwupokojowe mieszkanie PILNE

Niegocińska
Cena:
429 000 zł
Opis nieruchomości
Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37.2 mkw z łazienką oraz kuchnią. Mieszkanie było odmalowane w lutym. Po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania w pełni wyposażone i urządzone.

Do mieszkania przynależy piwnica. Klatka schodowa zadbana i cicha dzięki dodatkowej parze drzwi, które dodatkowo wyciszają lokal. Pod blokiem miejsca postojowe dla samochodów.

Bardzo niski czynsz w wysokości 380 zł!

Lokal był wynajmowany przez 5 lat.

Lokalizacja:
Dookoła bloku dużo zieleni oraz parków.  W obrębie 500 m znajdziemy:
  • Metro Służew oraz Metro Wilanowska
  • Galeria Mokotów
  • Centrum biznesowe Mordor
  • Autobusy linii: 173, 189, 193, 317, 401, 402, N01, N33
  • Szkołę podstawową, Liceum Ogólnokształcące, Technikum oraz Szkołę Zawodową
  • Wszystkie niezbędne lokale usługowe ( supermarkety, sklepy, fryzjerzy, apteki, weterynarze, itd.)52.17463
21.00788
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń