fbpx

Mieszkanie 2 pokoje, 47 m2, Nadodrze Wrocław

Stanisława Dubois
Cena:
555 000 zł
Opis nieruchomości
Piękne mieszkanie idealne dla osoby ceniącej sobie dbałość wykończenia, chcącej być blisko tętniącego życiem wrocławskiego rynku. 

Cena: 585 000 zł - z podziemnym miejscem parkingowym

Inwestycja zapewni Ci wygodę, którą zapewni lokalizacja pozwalająca na szybki dostęp do najciekawszych części Wrocławia.

Mieszkanie ma następujący układ:
  • wszechstronny salon 
  • jasna kuchnia 
  • przytulna sypialnia 
  • praktyczna łazienka 
  • przedpokój 

Do lokalu można wprowadzić się od zaraz - bez konieczności jakichkolwiek dodatkowych inwestycji

Budynek:
Oddany do użytku w 2017 roku sprawia, że nikt nie potrafi przejść obok niego obojętnie. Do podziemnego parkingu doprowadzi Cię nowoczesna cichobieżna wind, która ułatwia poruszanie się po pięknie wykończonej klatce schodowej.

Lokalizacja:
  • 8 minut spacerem do rynku
  • sklep biedronka pod budynkiem 
  • restauracje na przeciwko inwestycji 
  • 200 m do wyspy słodowej 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ! Zadzwoń już teraz!

 Oskar Ziach
Tekton Property

51.11741
17.03296
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.