fbpx

2 pokoje w Centrum Warszawy, ul. Grzybowska

Grzybowska
Cena:
465 000 zł
Opis nieruchomości
2 pokojowe, ciche mieszkanie o powierzchni 38m, zlokalizowane w samym centrum Warszawy - przy ul. Grzybowskiej, na 1 piętrze w 15-piętrowym bloku z 1970 roku.  Budynek jest cofnięty od ulicy, dlatego w mieszkaniu jest bardzo cicho i słonecznie w godzinach popołudniowych (ekspozycja zachodnia).

Mieszkanie składa się z:
  • salonu ok 16m
  • kuchni ok 4m
  • sypialni ok. 10m
  • łazienki ok 3m
  • przedpokoju ok 5m

Doskonała lokalizacja umożliwia udział w najznakomitszych wydarzeniach kulturalnych i kulinarnych Warszawy. W otoczeniu znajduje się Pałac Konstantego Zamoyskiego, liczne teatry (min. Palladium, Kwadrat), muzea (min. Muzeum Narodowe, Muzeum Chopina, Wojska Polskiego), niezliczona ilość restauracji, barów, pubów i kawiarenek zapewniających miejsce spotkań towarzyskich o każdej porze. Przy bloku znajduje się PArki Mirowski, nieopodal Ogród Saski. 

Z mieszkania z łatwością można dotrzeć w niemal każde miejsce Warszawy. W odległości kilkuset metrów znajdują się stacja metra Świętokrzyska, liczne linie autobusowe i tramwajowe.

Do mieszkania przynależy strzeżone miejsce postojowe przy budynku. Przejęcie miejsca jest do uzgodnienia ze spółdzielnią.
52.23817
21.00012
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń