fbpx

Słoneczne 4 pokoje idealne na wynajem blisko PKM

Przytulna
Cena:
699 000 zł
Opis nieruchomości
Komfortowe mieszkanie w budynku od dewelopera HOSSA wykończone pod klucz

Mieszkanie
Przestronne mieszkanie 4 pokojowe w budynku z 2017, który jest częścią inwestycji Wiszące Ogrody Hossy. Apartament składa się z 4 niezależnych pokoi, 2 łazienek (jedna z wanna, a druga z prysznicem) niezależnej kuchni, oraz korytarza z dużą szafą w zabudowie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane. Wykończone zostało wysokiej klasy materiałami, większość mebli robiona na wymiar. Sprzęt AGD w cenie mieszkania : pralka, suszarka, zmywarka, płyta, piekarnik, okap, lodówka 70 cm szeroka. Z dwóch pokoi wyjście na spory balkon od strony południowej. Dzięki usytuowaniu od strony południowej do mieszkania przez cały dzień wpada sporo słońca. Do mieszkania przynależy miejsce w hali garażowej - zakup obligatoryjny - płatne dodatkowo 25 000 zł, oraz komórka lokatorska tuż przy nim.

Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodziny lub na zakup w celu inwestycyjnym - wynajem długoterminowy. W chwili obecnej generuje dochód około 4500 zł/mc.


Inwestycja
Osiedle Wiszące Ogrody znajduje się na zachód od Moreny, otoczone jest przez lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i liczne tereny rekreacyjne. Dzięki trasie WZ, dojazd do Śródmieścia wynosi zaledwie kilka minut, a bliskość węzła Karczemki i obwodnicy Trójmiasta pozwala mieszkańcom na swobodne przemieszczanie się po całej aglomeracji. Wyjątkowym udogodnieniem jest dedykowany Wiszącym Ogrodom przystanek PKM Kiełpinek, który oddalony jest zaledwie o 7 min piechotą od inwestycji.

Okolica
Na Wiszących Ogrodach funkcjonują podstawowe sklepy i usługi, m.in. sklepy spożywcze, restauracje, studio urody, fryzjer, gabinet stomatologiczny i przychodnia lekarska. Nowe lokale sukcesywnie otwierają się wzdłuż wjazdu na osiedle ulicą Przytulną. W ramach osiedla prężnie działa nowoczesne przedszkole i żłobek „Marchewka”, a w okolicy osiedla znajdują się również publiczne szkoły podstawowe, przedszkola i żłobki. W bezpośrednim sąsiedztwie Wiszących Ogrodów zlokalizowane jest centrum handlowe Auchan z galerią sklepów i food courtem, a także market budowlany, sklep z zabawkami, serwis motoryzacyjny, stacja benzynowa i market sportowy.

Zapraszam do kontaktu!!!

54.34952
18.53457
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń