fbpx

Lokal użytkowy w samym sercu Wrocławia

św. Mikołaja
Cena:
3 940 000 zł
Opis nieruchomości
Lokal użytkowy w samym sercu Wrocławia
ul. Świętego Mikołaja

Lokal w całości zrewitalizowany, w doskonałym stanie technicznym, przygotowany do natychmiastowego podjęcia działalności gospodarczej.

Lokal położony przy bardzo ruchliwej ulicy Świętego Mikołaja w centrum Wrocławia na trasie Rynek - Plac Jana Pawła II.
Ruch jednopasmowy ,kilka linii tramwajowych i autobusowych , ciąg pieszy w stronę Rynku.
Ogromne witryny od strony ulicy. Lokalizacja stworzona do prowadzenia działalności przez każdą branże.

Okolica przyciąga tłumy Wrocławian i turystów. Lokal położony jest 5 minut spaceru do Rynku.
W sąsiedztwie funkcjonują liczne biura, hotele, galerie sztuki, sklepy, lokale gastronomiczne, usługowe i rozrywkowe.
Ogromnym atutem lokalu jest publiczny, podziemny parking położony tuż przy lokalu, co gwarantuje stałą dostępność miejsc parkingowych dla klientów czy pracowników.

POWIERZCHNIA: 155,22 m2
WYSOKOŚĆ: 380 cm

Dwa niezależne od siebie wejścia. Główne wejście do lokalu jest od strony ul. Św. Mikołaja.
Drugie wejście jest od strony ul. Grabarskiej.
Lokal wyposażony jest w 10 dużych dwuskrzydłowych okien doskonałych dla każdego rodzaju ekspozycji.
Pierwotnie został zaprojektowany na cele biurowe. Składa  się z 5 przestronnych pomieszczeń, toalety dla personelu, toalety dla klientów, pomieszczenia gospodarczego oraz serwerowni.


Lokal w roku 2019/2020 przeszedł generalny remont i został wyposażony w nowe:
ściany akustyczne, okna akustyczne, drzwi drewniane retro z elektro-zaczepem (drzwi wejściowe od strony ul. Świętego Mikołaja wykonana na specjalne zamówienie), instalacje pod wideofon, instalacje klimatyzacji rozprowadzona w całym lokalu, instalacje do kamer video/audio, parapety zewnętrzne granitowe Himalaya White (Brazylia), parapety wewnętrzne granitowe Himalaya White (Brazylia), schody wejściowe granitowe Strzegom „palone” (Polska), doprowadzony światłowód do serwerowni, instalacja elektryczna, instalacja centralnego ogrzewania (CO miejskie), instalacja wodna (piony wymienione również poza obrębem lokalu), instalacja kanalizacyjna (piony wymienione również poza obrębem lokalu).


ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!!!


Zapraszam na prezentację,

Tomasz Tereszkiewicz
e-mail: tomasz.tereszkiewicz@tektonproperty.pl

Tekton Property

51.11141
17.02433
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń