fbpx

Kawalerka 40m2 na Kabatach + metro

Stryjeńskich
Cena:
480 000 zł
Opis nieruchomości
Cicha i spokojna kawalerka niedaleko od stacji metra Kabaty.

Mieszkanie składa się z otwartego salonu połączonego z kuchnią oraz łazienki.

Mieszkanie jest wykończone i wyposażone (kuchnia, kuchenka mikrofalowa, lodówka, pralka) - nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.

Rozkład mieszkania:
- przestronny pokoj z wyposażonym aneksem kuchennym (ok. 35 m2),
- łazienka (ok. 5 m2),
- balkon (ok. 1,5m2).

Udogodnienia:
- Lidl, TESCO, lokalny bazarek,
- stacja Metra Kabaty (ok. 7 min pieszo),
- przystankiem autobusowym (ok. 1 min pieszo),
- Las Kabacki (ok. 5 min pieszo),
- kawiarenki, restauracje, prywatne i renomowane państwowe placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, szkoły językowe),
- przychodnia i apteki,
- dwa baseny, korty tenisowe, badmintonowe oraz studia fitness.

Dodatkowo:
- lokal na osiedlu zamkniętym, monitorowanym z ochroną gotowy do zamieszkania,
- możliwość wynajęcia miejsca parkingowego na ogrodzonym terenie osiedla,
- osiedle jest dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Ostatni remont odbył się w roku 2019.
52.13384
21.05471
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń