fbpx

Mieszkanie ul.Grabiszyńska I 2 pok.

Grabiszyńska
Cena:
1 500 zł
Opis nieruchomości
Przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,78 m2 , idealne dla osób, którzy przede wszystkim cenią ciszę i spokój. Znajdujące się w pięknej dzielnicy Wrocławia - Gajowice.

To 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 9 pietrze w 10-piętrowym bloku, składające się z:
 • dużego salonu z wygodną sofą oraz balkonem
 • mniejszego pokoju, który może służyć zarówno jako sypialnia lub pokój dziecięcy
 • kuchni wyposażonej w sprzęt AGD
 • łazienki połączonej z toaletą
 • przedpokoju z wnęką z zabudowaną szafą
Mieszkanie przed malowaniem ścian. Na ścianach są gładzie gipsowe. Na podłogach w całym mieszkaniu -  panele oraz gres w łazience.

Budynek
W okolicy budynku znajduje się Park generała Mariana Langiewicza, co pozwala na codzienne spacery na świeżym powietrzu, bieganie dla aktywnych osób oraz jeżdżenie na rowerze. Pod budynkiem jest ogólnodostępny parking z wystarczającą ilością miejsc do zaparkowania samochodu. Wyremontowany i zadbany blok (z windą) mający spokojnych i przyjaznych sąsiadów.

Lokalizacja
Budynek jest położony niedaleko przystanku autobusowego/tramwajowego - Krucza - z którego można bez przesiadek dojechać do samego centrum Wrocławia w około 15 min.

W pobliżu również:
 • przedszkole - 30 m
 • Biedronka - 4 min spacerem
 • park generała Mariana Langiewicza - 6 min spacerem
 • sklep spożywczy PSS Społem Południe - 350 m
 • Kościół - 2 min spacerem
 • poczta Polska - 800 m
 • Aquapark - 13 min samochodem.
Opłaty najmu:
 • kwota najmu- 1500 zł
 • czynsz i zaliczki na media- 600 zł
 • kaucja zwrotna - 2100 zł
Nie czekaj! Umów się na prezentacje już dziś.

Izabela Tkaczyk
Tekton Property

51.09274
17.00906
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń