fbpx

Mieszkanie 3-4 pokoje Wroclaw Nadodrze kamienica.

Kleczkowska
Cena:
538 000 zł
Opis nieruchomości

Inwestycyjne mieszkanie z potencjałem, 15 minut pieszo do Uniwersytetu, 3 niezależne pokoje z możliwością wygospodarowania 4 pokoi, łazienka z toaletą osobną i piwnicą. 75m² 538 000 zł. Wrocław Nadodrze, ul. Kleczkowska 
Lokal w kamienicy z lat 20-tych wysokość 305 cm z drewnianymi podłogami- mozaika dębowa, kuchnia niezależna z oknem w płytkach ceramicznych jak korytarz. Jeśli mieszkanie miało by charakter inwestycyjny w korytarzu można swobodnie wygospodarować miejsce na aneks kuchenny, w ten sposób są 4 niezależne pokoje.
Ze względu na lokalizację, bliskości komunikacji-2 min, różnych uczelni, mieszkanie ma ogromny potencjał ponieważ jest pewność obłożenia wynajmem przez studentów. Dodatkowym plusem jest elastyczność układu pomieszczeń, która pozwala w razie potrzeby adoptować lokal na wyższy standard i przez likwidację ściany między kuchnią a dużym pokojem uzyskać kuchnię z jadalnią z wyjściem na balkon. Mieszkanie jest po wymianie instalacji z oknami plastikowymi do zamieszkania od zaraz, stropy betonowe.

 • pokój-1. 17,09m²
 • pokój-2. 13,86m²
 • pokój-3. 15,90m²
 • kuchnia 10,47m²
 • łazienka 4,08m²
 • toaleta 1,67m²
 • hol 11,61m²
 • balkon 3,35m²
 • piwnica 6,0m²
 • możliwość parkowania samochodów od strony podwórza
 • 2 piętro
Lokalizacja nieruchomosci pozwala na dojście pieszo do Uniwersytetu 15 min, do Rynku 20 min. Wokół cała infrastruktura miejska łącznie ze szkołą i przedszkolem. Tereny spacerowe wzdłuż Odry 5 minut pieszo. Klatka schodowa aktualnie przed remontem, miejsca postojowe na wewnętrznym podwórku, na które będzie wjazd tylko dla mieszkańców. Ogrzewanie mieszkania miejskie. Miesięczny koszt utrzymania mieszkania to ok. 380zł.

Zapraszam do kontaktu.
Paweł Janiszewski
tel: 793-992-276
mail: pawel.janiszewski@tektonproperty.pl
51.09839
17.02895
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń