fbpx

Lokal usługowy na Ołtaszynie - ul. Zwycięska

Ołtaszyńska
Cena:
5 900 zł
Opis nieruchomości
Lokal użytkowy na Ołtaszynie okolice ul. Zwycięskiej
ul. Ołtaszyńska


Lokalizacja stworzona do prowadzenia działalności przez różne branże:
gastronomia, biuro architektoniczne, prawne, pośrednictwo pracy, usługi medyczne, medycyna estetyczna, rehabilitacja, gabinet etc.

Lokal znajduje na parterze, z dwiema dużymi witrynami.
Miejsce postojowe w garażu podziemnym.
Centralna klimatyzacja. Miejsce na szyld.
Lokal przystosowany pod gabinet stomatologiczny.
Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza - wszystkie ściany wewnętrzne działowe.


POWIERZCHNIA: 60m2
- gabinet I
- gabinet II
- poczekalnia
- WC
- zaplecze sanitarne


W okolicy osiedla wielomieszkaniowe oraz osiedla domów jednorodzinnych.
Chętnie odwiedzana okolica ze względu na bliskość Toru Wyścigów Konnych Partynice oraz
bogato rozwiniętej strefy usługowo-gastronomicznej, a także rekreacyjnej. 
W pobliżu przystanki autobusowe w stronę Dworca Głównego, Pętli Krzyki oraz Bielan Wrocławskich.
Dojazd do centrum samochodem zajmuje około 20 minut.
ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!!!


Zapraszam na prezentację,

Tomasz Tereszkiewicz
e-mail: tomasz.tereszkiewicz@tektonproperty.pl

Tekton Property


51.06076
17.00707
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń