fbpx

Kawalerka blisko SKM we Wrzeszczu

Adama Mickiewicza
Cena:
278 900 zł
Opis nieruchomości
Przytulna kawalerka dla singla lub pary w Gdańsku Wrzeszczu.
Lokalizacja nieopodal centrum Wrzeszcza jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania.
W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus, kolej SKM/PKP), szkoły i uczelnie. Dogodny dostęp do punktów handlowo- usługowych: Galeria Metropolia, Galeria Zaspa, Gildia Gdańska.
Mieszkanie do kapitalnego remontu o powierzchni ok. 25 metrów kwadratowych składa się z:
-pokoju dziennego z aneksem kuchennym (ok. 18,5 m2)
-toalety (ok. 2,5 m2)
-przedpokoju (ok. 2.5 m2)
Na podłogach parkiet do odnowienia, ściany gładkie, okna PCV, ogrzewanie miejskie, woda podgrzewana junkersem na gaz.
Możliwość zmiany aranżacji mieszkania, bardzo łatwe wyodrębnienie dwóch pokoi, albo otworzenia kuchni i zrobienia dużego aneksu kuchennego.
Niskie koszty eksploatacyjne- latem 150zł/250zł zimą
Budynek jest ocieplony i zabezpieczony domofonem. Do mieszkania przynależy piwnica. Za blokiem znajduje się prywatny, zamykany parking wyłącznie dla mieszkańców.
Zapraszam na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.
54.38293
18.6162
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń