fbpx

Wrzeszcz, 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy

gen. de Gaulle'a
Cena:
500 000 zł
Opis nieruchomości
Oferowane mieszkanie ulokowane jest w centrum Wrzeszcza, w wyremontowanej kamienicy z 1905 r.
W 2019 roku w budynku została odnowiona elewacja oraz klatka schodowa.
Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.
Okna są skierowane w kierunku południowo-wschodnim, na podwórze, które sąsiaduje z parkiem. Dzięki temu mieszkanie jest słoneczne i ciche. 
Powierzchnia mieszkania wynosi 58,8m2 na co składa się:
- przedpokój (ok 3,6m2),
- kuchnia (ok 7m2),
- łazienka (ok 2,5m2),
- salon (ok 21,8m2) przechodni;
- pokój (ok 16m2),
- pokój / gabinet (ok 8m2) - z osobnym wejściem z klatki i umywalką.
Czynsz wynosi ok 360zł/m, mieszkanie ogrzewane jest piecem kaflowym przy pomocy energii elektrycznej. 
Mieszkanie wymaga remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne. 
Pokój z osobnym wejściem i oknem skierowanym na ulicę dzięki doprowadzeniu wody i kanalizacji może służyć jako gabinet, salon kosmetyczny itp. 

Do nieruchomości przynależy udział w działce gruntowej i częściach wspólnych budynku w tym schowek na półpiętrze i piwnica - zwyczajowo używane wyłącznie przez właściciela.
54.37933
18.60088
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń