fbpx

Apartament w Grano Residence idealna inwestycja

Pszenna
Cena:
828 670 zł
Opis nieruchomości
Gdańsk Śródmieście i jego część jaką jest Wyspa Spichrzów to w ostatnich czasach najbardziej pożądana lokalizacja zarówno celem zakupienia apartamentu do zamieszkania ale również jako produktu inwestycyjnego.
Jeżeli kochasz miejsca gdzie masz połączenie architektonicznej nowoczesności z historią tego miasta. Jeżeli oczekujesz najwyższych standardów wykończenia budynku a jednocześnie chcesz mieć pełną infrastrukturę usługowo handlową oraz piękne widoki na historyczny Gdańsk to ten apartament jest propozycją właśnie dla Ciebie.

Grano Residence to zespół budynków o najwyższym standardzie wykończeń, które budowane są przez firmę DekPol S.A. a zaprojektowane były w pracowni DK Kozikowski Design.
W budynku Grano Residence znajdzie się 141 apartamentów, na dole w inwestycji znajdują się lokale usługowe. Budynek posiada garaż podziemny jak i również komórki lokatorskie.
Inwestycja już w czerwcu 2020r. oddana do użytku.
Apartament który jest sprzedawany  ma powierzchnię użytkową 47,90m2 znajduje się w budynku A na 4 piętrze.
Apartament składa się z 2 pokoi, łazienki z wc i przedpokoju.
Powierzchnie następujących pomieszczeń są następujące:
- Salon z aneksem kuchennym powierzchnia 25,2m2
- przedpokój 6,8m2 z wnęką na zabudowę stałą
- łazienka z wc powierzchnia 4 m2
- pokój mogący pełnić funkcję sypialni powierzchnia 11,9 m2.
Apartament ma dużo przeszkleń okiennych jest dobrze doświetlony co powoduje że widoki można podziwiać z każdej jego części. 
Z apartamentu  w czasie pięknych dni możemy podziwiać widok rozpościerający się na Gdańsk.
Do apartamentu przynależy  komórka lokatorska o powierzchni 3,30m2  na poziomie -2 nr 45 dodatkowo płatna 2 tys za metr2 co daje kwotę 6600 i miejsce postojowe w hali garażowej  nr 12 na poziomie 0 obligatoryjny zakup dodatkowo płatny  w kwocie 54 tys zł.
Cena całości zakupu za apartament + komórka lokatorska+ miejsce w hali wynosi 889 270zł. Cena do niewielkiej negocjacji.

Jeżeli zainteresowała państwa powyższa oferta zapraszam do kontaktu.
54.34568
18.65818
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń