fbpx

Mieszkanie w inwestycji Rajska 8 w Gdańsku

Rajska
Cena:
799 000 zł
Opis nieruchomości
Zapraszam na prezentację mieszkania mieszczącego się w inwestycji Apartamenty Rajska 8 , która została wybudowana przez Apollo-Rida Poland Sp. z o.o.
Mieści się ona w samym sercu Gdańska u zbiegu ulic Heweliusza i Rajskiej. Sąsiedztwo zabytkowej Starówki sprawia, że jest to prestiżowe miejsce dla tych którzy stawiają na komfort i jakość życia. Inwestycja obejmuje 167 mieszkań o powierzchniach 31,14 - 144,56 m2.
Nowoczesny sześcio-kondygnacyjny budynek  posiada cichobieżne windy, kameralne klatki schodowe oraz wideofon w każdym mieszkaniu ,całodobową ochronę.
Pod budynkiem zlokalizowana jest hala garażowa wraz z komórkami lokatorskimi oraz rowerownią. Na parterze budynku znajdują się lokale usługowe
 Mieszkanie  o powierzchni 58,05 m2 mieści się na 4 piętrze i  składa z następujących pomieszczeń:
- hollu o powierzchni 2,2m2
- korytarza o powierzchni 4,98m2
- salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 20,76 m2 z którego mamy bezpośrednie wyjście na 4,5        metrowy balkon
- sypialni o powierzchni 13,16m2
- drugiej sypialni o powierzchni 9,54m2  z której też możemy wyjść na balkon
- łazienki o powierzchni 5.82 m2
- toalety o powierzchni 2,34m2
 Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania jak i również do prowadzenia działalności w formie najmu  krótko i długoterminowego. 
 Zapraszam do kontaktu celem umówienia spotkania na tej urokliwej inwestycji
54.35575
18.64884
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń