fbpx

Klimatyczne mieszkanie 3 pokoje Wrocław Klecina

Cukrowa
Cena:
395 000 zł
Opis nieruchomości
Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe po generalnym remoncie, 3 pokoje 54m², Wrocław Klecina, 
bezczynszowe, ul. Cukrowa 395 000 zł.

Lokal z udziałami w gruncie w budynku z 1930 roku, w spokojnym urokliwym miejscu a zarazem blisko komunikacji. Mieszkanie starannie wykończone w jasnych kolorach od podłóg po ściany łącznie z bejcowanymi bielonymi schodami, co nadaje mu dużej przestrzeni, lekkości, a w połączeniu z zielenią za oknem specyficznego klimatu. Budynek posadowiony na dużym terenie zamkniętym z zielenią wraz miejscami do parkowania. Lokalizacja idealna dla rodziny gdzie cała infrastruktura miejska jest wokół od sklepów, przedszkoli, szkół po wszelkie usługi, przystanek autobusowy 3 minuty pieszo. Przez duży teren zamknięty wokół nieruchomosci nie ma problemu z placem zabaw dla dzieci. Możliwość wjazdu od strony ul.Wałbrzyskiej. Powierzchnia użytkowa 54m² (podłogi 60m²).
  • piętro i poddasze
  • duże udziały w gruncie nieruchomości
  • 4 miejsca parkingowe na terenie zamkniętym
  • 2 komórki lokatorskie po 6m² 
I Poziom
  • duży pokój 20m² 
  • jadalnia z aneksem kuchennym i komunikacją 20m² 
  • łazienka 4m²
II Poziom
  • pokój 10m²(podłogi 16m²)
Okna wymienione na nowe plastikowe. Dojazd do  Rynku w zależności od pory dnia samochodem od 18 do 30 minut, autobusem 20 do 35 minut. Budynek ocieplony łącznie z dachem dzięki czemu opłaty za ogrzewanie elektryczne z bieżącą wodą są stosunkowo niewielkie.

Zapraszam do kontaktu, udzielę wszelkich informacji:
Paweł Janiszewski
tel: 793-992-276
pawel.janiszewski@tektonproperty.pl

51.08459
17.0729
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń