fbpx

Elegancki lokal biurowy nad salonem samochodowym

Grunwaldzka
Cena:
7 420 zł
Opis nieruchomości
Elegancki lokal biurowy na pierwszym piętrze, z niezależnym wejściem i dużymi przeszkleniami w Gdańsku Oliwie.
Doskonała lokalizacja pod usługi bankowe,księgowe,biuro doradcze,biuro architektoniczne,biuro podróży, IT itp.

Usytuowany o dużym natężeniu ruchu codziennie gwarantuje duży przepływ klientów.
W sąsiedztwie Centrum Biznesowe State Street, Olivia Gate, banki, uczelnie (UG,WSB) oraz pełna struktura handlowo-usługowa.
Dwie minuty do przystanków autobusowych, do dworca SKM pieszo ok.10 minut.

Nieruchomość o pow.140m2 składa się z bardzo dobrze doświetlonych 5 pokoi wraz z salką konferencyjną. Istnieje możliwość dowolnego zaaranżowania przestrzeni a także umieszczenia reklamy.
Lokal wyposażony w ochronę 24h/dobę, monitoring, klimatyzację, drzwi antywłamaniowe, duże witryny, ogrzewanie i chłodzenie z klimatyzacji. Na podłodze wykładzina dywanowa.
Wejście dla klientów przez nie zależna klatkę schodową, zabezpieczoną domofonem.
Miejsca parkingowe: 2 przypisane do lokalu oraz ogólnodostępne dla pracowników na ogrodzonym terenie posesji.

Koszt najmu 6300 PLN/m2 netto+ 8zł/m2 koszty eksploatacyjne+prąd według zużycia.
Preferowany wynajem długoterminowy.
Lokal dostępny od zaraz .

Kaucja dwumiesięczny czynsz, okres wypowiedzenia do uzgodnienia.
Zapraszam na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.
54.393
18.58185
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń