fbpx

Doskonała inwestycja do zamieszkania lub wynajmu

Jana z Kolna
Cena:
749 000 zł
Opis nieruchomości
Mieszkanie do  częściowego  remontu w powojennym  bloku Sopot Wyścigi przy ul. Jana z Kolna. Doskonała inwestycja do zamieszkania jak i pod wynajem.

Swietna lokalizacja: 2 minuty do Stadionu Sportowego Rugby,4 minuty do stacji SKM, 6 minut do Molo w Sopocie,5 minut autem  do Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie.
Cicha i spokojna okolica w pobliżu infrastruktura handlowo-usługowa. Wokół  liczne tereny zielone,  ścieżki rowerowe, które  sprzyjają wypoczynkowi na łonie natury.

Nieruchomość z dwustronną wystawą okien, bardzo dobrze doświetlone składa się z:
-3 nie zależnych  pokoi ( 18,15 i 13m2)
-osobnej kuchni  (8m2)
-osobnego wc(2m2)
-łazienki z kabiną prysznicową i oknem (2,80m2),
-przedpokoju z zabudowanymi szafam(8,20m2),
Wymienione okna PCV, na podłogach panele,w kuchni wykładzina pcv.
Niskie opłaty administracyjne 300zł plus media.
Do mieszkania przynależy bardzo duża piwnica ( pow.12,83m2)
Ogrzewanie i woda  piec gazowy typu Junkers.
Elewacja kamienicy odnowiona,klatka schodowa czysta,zabezpieczona domofonem.
Teren posesji ogrodzony, grunt pod budynkiem wykupiony. Miejsca postojowe ogólnodostępne.

Zapraszam na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie
54.43361
18.56719
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń