fbpx

3 pokoje w centrum Gdańska / 650m do Neptuna

Wilcza
Cena:
829 353 zł
Opis nieruchomości
W centrum Gdańska trwa budowa nowej inwestycji mieszkaniowej.
Gdańscy patrioci i miłośnicy turystyki docenią lokalizację wśród lokalnych perełek - do symbolu Gdańska, Fontanny Neptuna, jest zaledwie 650 metrów.

Wysoce funkcjonalny i nowoczesny budynek wkomponowany w architekturę ulicy Rzeźnickiej oraz Wilczej. Na uwagę zasługuje szklano-aluminiowa fasada i ceglana elewacja, podkreślające prestiżowy charakter nieruchomości.
W bliskiej odległości znajdują się liczne instytucje kultury i sztuki, m.in. Muzeum Narodowego w Gdańsku czy Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.

650 m - największy symbol Gdańska fontanna Neptuna
400 m - stacja SKM Śródmieście
550 m - 5 spichlerzy stanowiących unikatowy kompleks zabudowań przy ulicy Chmielnej.

Termin oddania: 01.2021r.
Cena brutto lokalu: 829 353 zł
Cena brutto za m2 lokalu: 10 074 zł
Cena brutto m. p. w garażu: 29 900 - 44 850
Winda: TAK
Ogrzewanie: CO
Ochrona: NIE
Monitoring: TAK
Opcja wykończenia przez dewelopera: TAK
Lokale usługowe na terenie inwestycji: TAK

W ofercie posiadamy jeszcze 1,2,3,4-pokojowe mieszkania na sprzedaż. Zadzwoń i dowiedz się więcej.
54.34486
18.64758
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń