fbpx

Słoneczna kawalerka po remoncie

Cena:
265 000 zł
Opis nieruchomości
Bardzo słoneczna i jasna kawalerka zlokalizowana na Przymorzu.
Mieszkanie po świeżo wykonanym remoncie, wymieniona została instalacja elektryczna i hydrauliczna oraz podłogi, ściany zostały odświeżone. Mieszkanie do własnej aranżacji. Dodatkowym atutem jest świeżo wyremontowana i zadbana klatka schodowa. 

Mieszkanie idealne przystosowane pod wynajem, jak i do samodzielnego zamieszkania.

Szybki dojazd w każdą część miasta oraz rozwinięta infrastruktura wokół 
sprawiają, że Przymorze jest jedną z najbardziej pożądanych dzielnic w Gdańsku. W najbliższej okolicy mieszczą się wszelkiego rodzaju usługi (sklepy spożywcze, banki, lokale gastronomiczne, apteki) oraz miejsca rekreacyjne, takie jak plaża, czy park Reagana. 

Mieszkanie w świetnej lokalizacji:
- 700 m Galeria Przymorze 
- 1,1 km SKM Oliwa
- 1,3 km Plaża Jelitkowo
- 2,4 km Uniwersytet Gdański
- 2,2 km AWFiS.

Serdecznie zapraszam do prezentacji w dogodnym terminie. 

54.41452
18.58763
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń