fbpx

RYNEK / 3 pokoje / 2 balkony / oddzielna kuchnia

Świdnicka
Cena:
700 000 zł
Opis nieruchomości
Mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Wrocławskiego Rynku z widokiem na Ratusz. 3 pokoje, 2 balkony, oddzielna jasna kuchnia z oknem. Dostępne od zaraz.
Idealne pod inwestycję.
ul. Świdnicka
700 000 zł

Prezentuję przestronne mieszkanie z potencjałem usytuowane w samym centrum Wrocławia.

Nieruchomość składa się z:
٭ oddzielna kuchnia z oknem (8m2)
٭ pokój z balkonem ( 17.5m2)
٭ pokój z balkonem (14.5m2)
٭ pokój (13m2)
٭ łazienka z wanną (3m2)
٭ oddzielne WC (1m2)
٭ przestronny przedpokój (9m2)
٭ informacje techniczne: nowa instalacja wodno-kanalizacyjna, nowa instalacja elektryczna doprowadzona do mieszkania, ogrzewanie miejskie, gazowy podgrzewacz wody (energooszczędna terma gazowa), w pokojach parkiet drewniany w dobrym stanie, okna PCV.

Zalety mieszkania
1) bardzo jasne i ciepłe dzięki dużym oknom i grubym murom
2) wystawa okien południowo - zachodnia sprawia, że mieszkanie jest odpowiednio doświetlone
3) 2 balkony
4) do mieszkania przynależy piwnica oraz strych zapewniające dodatkowe miejsce do przechowywania
5) wysokość 3.10m zapewnia komfort mieszkania

Informacje o budynku
Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze pięciopiętrowej kamienicy. Klatka schodowa zamykana na domofon. Elewacja budynku oraz klatka schodowa po remoncie. Dach po remoncie. Na podwórku znajduje się zielone patio.

Lokalizacja
1) mieszkasz / żyjesz / wynajmujesz / jesteś w samym centrum Wrocławia
2) idealna pod najem krótko - oraz długoterminowy
3) doskonały punkt komunikacyjny - przystanki tramwajowe i autobusowe w pobliżu
4) Rynek -  dzieli Cię od niego zaledwie kilka kroków
5) wszędzie masz blisko...

NIE CZEKAJ! Zobacz mieszkanie...i przy okazji zobacz...cudowny Wrocławski Rynek wiosną

Magdalena Jacyno
tel. 793 992 253
Tekton Property

51.10877
17.03318
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń