fbpx

Mieszkanie przy WAT na sprzedaż

gen. Sylwestra Kaliskiego
Cena:
445 000 zł
Opis nieruchomości
Na sprzedaż mieszkanie w sąsiedztwie Wojskowej Akademii Technicznej.

Mieszkanie znajduje się na parterze i posiada dwa oddzielne pokoje oraz oddzielną kuchnię. Na podłodze parkiet. Długi korytarz. Balkon z widokiem na ogródek. Do mieszkania przynależy bardzo duża piwnica 10 m2! Nikt w bloku nie posiada tak dużej piwnicy.

Mieszkanie bardzo dobre pod inwestycję lub dla siebie. W pobliżu ze względu na sąsiedztwo WAT mieszkania bardzo dobrze się wynajmują. Niedaleko mieszkania znajduje się przystanki tramwajowe oraz autobusowe z dobrym dojazdem do centrum. Samochodem do centrum około 15-20 minut.

Okolica cicha oraz spokojna. W pobliżu basen, uczelnia, żłobek i przedszkola. Możliwość zagospodarowania i prowadzenia ogródka widocznego na zdjęciach. Stan prawny uregulowany.

Elewacja w budynku jest odnowiona.
52.254
20.89619
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń