fbpx

Działka pod ranczo, agroturystykę.

Cena:
430 000 zł
Opis nieruchomości
IDEALNE MIEJSCE POD WŁASNE GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE.
Na sprzedaż duża działka (siedlisko rolne z pozwoleniem na budowę) idealnie nadająca się do wybudowania gospodarstwa agroturystycznego, rancza. Atrybuty takie jak ukształtowanie terenu, własny las oraz staw dają szereg możliwości inwestycyjnych.Działka położona w cichym i spokojnym miejscu, w otoczeniu lasów, łąk w odległości około 1500 metrów do jeziora gowidlińskiego. Wokół znajdują się ścieżki rowerowe, szlaki turystyczne które wiodą wśród krajobrazów kaszubskich i to wszystko zaledwie 60 km od Gdańska.
Działka znajduje się w miejscowości Borek Kamienny, kilka kilometrów od Sulęczya. W pobliżu znajdują się punkty handlowo usługowe. Dojazd bezpośrednio do działki odbywa utwardzoną drogą gminną regularnie odśnieżaną w okresie zimowym. Na terenie działki znajduje się budynek gospodarczy (pow.120m2) który może pełnić funkcję techniczną i garażową oraz fundamenty przygotowane pod budowę drewnianego domu mieszkalnego typu "POLANA" (pow.373 m2). Działka posiada plan zagospodarowania który uwzględnia dalszą budowę rozpoczętej już inwestycji. Do działki doprowadzony prąd, woda natomiast znajduje się przy drodze gminnej. Na łączna powierzchnię działki wynoszącą 54.501m2 składa się 3,8ha roli oraz 1,65ha lasu.
Zapraszam na prezentację.
54.29187
17.7653
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń