fbpx

Działka pod zabudowę mieszkalną Siedlec-Wrocław

Cena:
133 000 zł
Opis nieruchomości
Działka uzbrojona pod zabudowę mieszkalną dla osób szukających spokoju i bliskości lasu Siedlec koło Wrocławia 1064m² - 133 000 zł.
Nieruchomość mimo bliskości lasu i usytuowaniu na końcu zabudowy mieszkalnej ma niedużą odległość do komunikacji autobusowej i infrastruktury miejskiej. Do przystanku autobusowego, sklepów, stacji benzynowej zaledwie ok. 250-300m. Wokół tylko zabudowa jednorodzinna, pola, las oraz stadnina koni. Droga prowadząca bezpośrednio do działki utwardzona i prowadzi tylko do sześciu posesji. Dwa boki działki sąsiadują z polami uprawnymi. Nieruchomość uzbrojona jest w prąd i wodę.
Dojazd do Rynku Wrocławia przez Pasikurowice lub Łozinę w zależności od pory dnia od 30-50 minut, odległość ok. 17 km. Do Trzebnicy dojazd zajmuje ok. 20-25 minut.

  • pow. 1064m²
  • zabudowa mieszkalna
  • uzbrojenie: prąd, woda
  • dostęp do drogi
  • blisko do komunikacji autobusowej
  • cisza i las

Kształt działki w prostokącie przy czym szerokość daje dużą możliwość kształtowania zabudowy.
Możliwość zabudowy jest zgodna ze studium zagospodarowania.
W razie pytań posiadam wszelkie dokumenty i mapy.

Zapraszam do kontaktu.

Paweł Janiszewski
Tel: 793-992-276
mail: pawel.janiszewski@tektonproperty.pl
51.19488
17.13881
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń