fbpx

Przestronny i słoneczny apartament 10 min od FORUM

Powstańców Warszawskich
Cena:
472 416 zł
Opis nieruchomości
*** Świetne miejsce do zamieszkania - porządana lokalizacja ***

Nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w bliskiej odległości od historycznej części gdańskiego Śródmieścia, Muzeum II Wojny Światowej, Europejskiego Centrum Solidarności, Teatru Wybrzeże, Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego oraz wielu innych atrakcji kulturalnych. Jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się parki i tereny rekreacyjne m.in. Park Gen. Józefa Bema.

LOKALIZACJA (odległości piesze)
1 min - Przystanek autobusowy
7 min - Przystanek tramwajowy
10 min - Forum Gdańsk
15 min - Dworzec Autobusowy
17 min - Dworzec PKP Gdańsk Główny
17 min - Główne Miasto

OSIEDLE
- Instalacje światłowodowe i systemy TV naziemnej i satelitarnej wraz z rozdzielniami w mieszkaniach.;
- infrastruktura dla rowerzystów (stojaki, pomieszczenia na rowery, boxy w hali garażowej;
punkt widokowy na historyczną część Śródmieścia,
- wielopoziomowy plac miejski ze zróżnicowaną roślinnością,
- liczne restauracje, bary oraz punkty usługowe i kulturalne, bujna zieleń; w pobliżu dwie duże galerie handlowe.

W niedalekiej odległości znajdują się szkoła i uczelnie wyższe, szpital.

MIESZKANIE
Cena brutto miejsca postojowego: 35000.00 PLN
Cena brutto komórki lokatorskiej: 2000.00 PLN/m2
Rodzaje ochrony: Domofon, Drzwi antywłamaniowe, Monitoring

Zapraszam do kontaktu!
54.35504
18.63058
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń