fbpx

Dom dla pracowników - Bielany Wrocławskie

Kwiatowa
Cena:
15 000 zł
Opis nieruchomości
Dom dla pracowników - Bielany Wrocławskie

Dom z dużym potencjałem inwestycyjnym do dalszego podnajmu dla pracowników.
Mogący stanowić bazę dla pracowników Twojej firmy!
W okolicy AOW oraz węzeł bielański.
W bliskiej odległości CH Aleja Bielany, Amazon, LG, Hammersbach etc.
Dojazd do centrum Wrocławia zajmuje około 25 minut.
W pobliżu przystanki autobusów miejskich, gminnych oraz PKS.
 

POWIERZCHNIA: 435 m2 + OGRÓD

Dom składa się z 10 pokoi mieszkalnych, 3 kuchni i 3 łazienek.


CZYNSZ:
15 000 PLN + opłaty według zużycia.


W bezpośredniej okolicy żłobek, przedszkole oraz szkoła podstawowa w Bielanach Wrocławskich.
2 km do Ślęzańsko - Bielańskiego kompleksu rekreacyjnego (boiska, place zabaw, biblioteka).
2 km metrów od krytej pływalni wraz z siłownią.
2,5 km metrów od CH Aleja Bielany. W pobliżu kompleks treningowo-rekreacyjny Match-Point oraz Zamek Topacz (około 3km).

Okalające osiedle tereny zielone są doskonałym miejscem do długich spacerów z psem, joggingu czy wycieczek rowerowych.


WE SPEAK ENGLISH.


ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!!!


Zapraszam na prezentację,

Tomasz Tereszkiewicz
+48 793 993 686
e-mail: tomasz.tereszkiewicz@tektonproperty.pl

Tekton Property
51.03234
16.96285
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń