fbpx

Działka w urokliwym miejscu pod Wrocławiem.

Cena:
76 000 zł
Opis nieruchomości
Działka pod zabudowę mieszkalną z pięknym widokiem, uzbrojona z dostępem do komunikacji, Węgrów koło Wrocławia powierzchnia 961m² - 76 000zł.
Działka na wzgórzu cofnięta od głównej ulicy ok 35m z szerokim dojazdem, w pełni uzbrojona do zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomosci ma widok na całą miejscowość w dolinie pełnej zieleni, w pierwszej lini przy ulicy jest niska zabudowa mieszkalna i roślinność co stanowi skuteczną barierę  przed hałasem i daje pełen komfort ciszy. Uzbrojenie w prąd, wodę i kanalizację, wokół zabudowa wyłącznie jednorodzinna, do przystanku autobusowego 150m. Dojazd do Rynku Wrocławia najlepiej przez Łozinę w zależności od pory dnia od 30-50 minut, odległość ok. 21 km. Do Trzebnicy dojazd zajmuje ok. 15-20 minut.
  • pow. 962m²
  • zabudowa mieszkalna
  • uzbrojenie: prąd, woda, kanalizacja
  • dostęp do drogi
  • blisko do komunikacji autobusowej
  • piękny widok i cisza
Kształt działki prawie w kwadracie daje dużą i komfortową możliwość kształtowania zabudowy.
Możliwość zabudowy jest zgodna z miejscowym planem zagospodarowania.
W razie pytań posiadam wszelkie dokumenty i mapy.

Zapraszam do kontaktu.

Paweł Janiszewski
Tel: 793-992-276
mail: pawel.janiszewski@tektonproperty.pl

51.16733
17.16079
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń