fbpx

3-pokoje na Wojszycach - pełne wyposażanie w cenie

Smardzowska
Cena:
550 000 zł
Opis nieruchomości
3-pokoje na Wojszycach - pełne wyposażanie w cenie
ul.Smardzowska
 
Budynek dwupiętrowy, mieszkanie na 1 piętrze.
Mieszkanie oddane do użytku w 2016 roku -  pierwszy właściciel.
Osiedle monitorowane. Na osiedlu place zabaw.
Doskonała inwestycja pod wynajem lub do zamieszkania.
Cicha,spokojna i bezpieczna okolica.
Przyjazne osiedle na południu Wrocławia.
Szeroki dostęp do infrastruktury: szkoły , przedszkola, sklepy, przychodnie.
Świetna lokalizacja do zamieszkania.
W pobliżu ul. Zwycięska - bogate zaplecze gastronomiczne i usługowe.


Powierzchnia: 67,70 m2

- pokój I
- pokój II
- salon z aneksem kuchennym 
- łazienka
- przedpokój
- balkon  (4,5 m2)


KOMÓRKA LOKATORSKA W CENIE - 5 m2

Możliwość zakupu dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym.


Przyjazna i stale rozwijająca się okolica.
Przystanki autobusowe przy ul. Grota-Roweckiego około 10 minut pieszo.
Możliwość dojazdu do centrum komunikacją miejską, także od strony pobliskiego Jagodna(ul.Buforowa) - autobus, w planach budowa połączenia tramwajowego.
Odległość do centrum - 6km.

Dojazd do Bielan Wrocławskich (AOW, A4, Tesco, Auchan) zajmuje 15 minut.


ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!!!


Zapraszam na prezentację,

Tomasz Tereszkiewicz
+48 793 993 686
e-mail: tomasz.tereszkiewicz@tektonproperty.pl


51.05953
17.04241
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń