fbpx

Eksluzywny dom dla wymagąjcych - zamknięte osiedle

Pod Lasem
Cena:
3 599 000 zł
Opis nieruchomości
Eksluzywny dom w sąsiedztwi pola golfowego - Osiedle Toya Golf
Kryniczno ul. Pod Lasem


Jeśli marzysz o tym, aby Twoja działka graniczyła bezpośrednio z polem golfowym, a widok z salonu umilał wijący się fairway, to strefa zdecydowanie dla Ciebie.
Jeśli żyjesz aktywnie i ważny jest dla Ciebie szybki dostęp do wszystkich atrakcji Osiedla, takich jak restauracja, dom klubowy, driving range lub stadnina - wybierz tą strefę.
Jeśli chcesz zamieszkać w zacisznej części osiedla, wraz z rodziną i przyjaciółmi, cieszyć się wspólnymi weekendami - to strefa właśnie dla Ciebie.
 


Osiedle Toya Golf to kompleks stylowych budynków mieszkalnych w odległości zaledwie 9 kilometrów od wrocławskiego Rynku.
Całe osiedle jest ogrodzone i monitorowane 24h. Wszystkie uliczki są oświetlone. Wjazd na osiedle ograniczony jest szlabanem oraz budką strażniczą. Na osiedlu zostały wyznaczone również zorganizowane strefy zabaw dla dzieci.

Osiedle  to nowoczesna i pierwsza inwestycja mieszkaniowa w Polsce zlokalizowana na terenie 27-dołkowego pola golfowego. Idealnie wkomponowane w otaczające okolicę lasy i stawy tworzy harmonijną całość.


Zlokalizowane przy osiedlu pole golfowe, restauracja, siłownia, fitness, trasy biegowe oraz stadnina koni podkreślają rekreacyjny charakter obiektu. Osiedle Toya to fascynujące miejsce, w którym świetnie odnajdą się zarówno rodziny z dziećmi, aktywni managerowie oraz osoby kochające kontakt z naturą.POWIERZCHNIA: 319 m2 + OGRÓD


Dom znajduje się około 3 km od granicy Wrocławia.
Usytuowany w pierwszej linii zabudowy z widokiem na pole golfowe i staw.
Pełne wyposażenie w cenie. 2 kuchnie wyposażone w AGD Miele. Meble i dodatki firmy Eichholtz.
Na tarasie znajduje się jacuzzi.
Pomimo tego, że osiedle zlokalizowane jest pośród terenów leśnych - jest ono bardzo dobrze skomunikowane z Miastem. Dzięki wybudowanej i oddanej do użytku śródmiejskiej obwodnicy Wrocławia, również dojazd do południowych dzielnic miasta został ułatwiony. Co więcej w pobliżu znajduje się autostradowa obwodnica Wrocławia, której nitka przebiega w odległości 1,5km od Osiedla Toya Golf.

Wyjątkowe położenie z pewnością docenią również osoby często podróżujące służbowo - lokalizacja zapewnia bardzo dogodny wyjazd w kierunku Warszawy, Poznania, Trójmiasta, a także (dzięki AOW) do Krakowa i Berlina. Nie bez znaczenia pozostaje także dogodny dojazd do Wrocławskiego Portu Lotniczego.


ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!!!


Zapraszam na prezentację,

Tomasz Tereszkiewicz
+48 793 993 686
e-mail: tomasz.tereszkiewicz@tektonproperty.pl

Tekton Property

51.19175
17.0617
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń