fbpx

Z potencjałem 4 pok. blisko centrum skomunikowane

Józefa Ignacego Kraszewskiego
Cena:
429 000 zł
Opis nieruchomości
Komfortowe, przestronne, pełen rozkład, 4 pokoje, 73 m2, blisko centrum, idealnie skomunikowane, ul. Kraszewskiego
Idealne pod inwestycję lub dla rodziny z dziećmi.
429 000 zł

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie z potencjałem w kamienicy w centrum Wrocławia z bliskim dostępem do komunikacji. W mieszkaniu zostały wymienione wszystkie instalacje.
Ogrzewanie elektryczne z piecami akumulacyjnymi z możliwością zmiany na gazowe.

Zalety mieszkania
1) przestronne z możliwością własnej aranżacji
2) jest dwustronne z wystawą okien wschód - zachód, co pozwala na to, by cieszyć się słońcem o różnych porach dnia
3) możliwość adaptacji strychu i powiększenie mieszkania o dodatkowe 2 pokoje
4) do mieszkania przynależy duża piwnica zapewniająca dodatkowe miejsce do przechowywania

Podział mieszkania
  • salon 17.5 m2
  • aneks kuchenny 5 m2
  • sypialnia  12 m2
  • pokój 11 m2
  • pokój gościnny lub dziecięcy 9 m2
  • łazienka  - 2.5 m2
  • toaleta - 1 m2
  • przedpokój - 6.5 m2
  • pomieszczenie gospodarcze - 8.50 m2
Informacje o budynku
Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowej kamienicy. Klatka schodowa zamykana na domofon. Remont elewacji oraz klatki schodowej zaplanowany jest na 2020 rok - potwierdzona informacja przez zarządcę budynku. Kamienica jest po remoncie dachu.

Lokalizacja
1) zapewnia wysokie stawki najmu
2) w prężnie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia
3) doskonały punkt komunikacyjny - przystanki tramwajowe i autobusowe w pobliżu
4) Rynek - 2 km samochodem, klika minut tramwajem

NIE CZEKAJ! UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ.

Magdalena Jacyno
tel. 793 992 253
Tekton Property
51.1286
17.03574
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń