fbpx

Mieszkanie inwestycyjne, Gocławek,

Biskupia
Cena:
549 000 zł
Opis nieruchomości
Mieszkanie na warszawskim Gocławiu, wyróżniające się fenomenalnym rozkładem pokoi oraz możliwością zrobienia mieszkania 4-pokojowego. 

LOKALIZACJA:
Warszawa, Praga Południe, Gocławek na ulicy Biskupiej. Dojazd do centrum samochodem zajmuję około 15 min, a komunikacja miejską 25-30 min.
W okolicy znajduje się też biblioteka, sklepy spożywcze, fryzjer i wiele innych lokali usługowych.
W niecałe 20 min pieszo, możemy dostać się do Rezerwatu Przyrody Olszynki Grochowskiej, co daje nam dodatkowy atut, dla ludzi ceniących sobie bliskość z przyrodą.
Dookoła nie ma żadnej ruchliwej ulicy, dzięki czemu zapewniony jest spokój i cisza.

Świetna komunikacja - linie autobusowe 188, 202, 125, 142, 143, 145, 173, 183, 245, 521, 702, 704, 720, 722, 730, N21, N24, N71

Linie tramwajowe 3, 6, 9, 24

Przystanek PKP - Warszawa Gocławek

POMIESZCZENIA:
Mieszkanie, posiada 3 niezależne od siebie pokoje, oddzielną kuchnie, oddzielną łazienkę, toaletę oraz pomieszczenie mogące służyć jako gospodarcze. Każde z  pokoi jest po świeżym malowaniu, a podłogi są utrzymane w dobrym stanie. Na korytarzu oraz kuchni i łazienkach są położone płytki. Ściany dzielące pokoje nie są ścianami działowymi, co daję nam możliwość łączenia w dowolny sposób pokoi ze sobą. Szeroki korytarz pozwala nam na zamieszczenie w nim aneksu kuchennego, dzięki czemu mamy możliwość uzyskania 4 pokoju w miejscu kuchni. 

INFORMACJE DODATKOWE:
- czynsz wynosi około 800 zł;
- woda oraz ogrzewanie jest gazowe;
- budynek z 1999 roku;
- rodzaj własności spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu;
- uregulowane grunty z możliwością założenia księgi wieczystej;
- piętro 4 z 5 bez windy;
- balkon mający około 8 metrów;
- okna PCV mimo, że 20 letnie to w świetnym stanie. 

52.241
21.12197
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń