fbpx

Klimatyczne mieszkanie w sercu Wrzeszcza

Jaśkowa Dolina
Cena:
1 700 zł
Opis nieruchomości
Klimatyczne mieszkanie w otoczeniu lasu,zlokalizowane przy ulicy Jaśkowa Dolina w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz.
W pobliżu komunikacja miejska:przystanki autobusowe,tramwajowe,kolej SKM/PKM a także pełna infrastruktura handlowo-usługowa (CH Manhattan,Carrefour,Lidl,Biedronka,Politechnika Gdańska,GUM-ed,Uniwersytet Gdański).
Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze kameralnej dwu poziomowej kamienicy.
W skład wchodzą:
-dwa pokoje ( jeden przechodni z balkonem)
-osobna kuchnia z oknem
-łazienka z kabiną prysznicową
-przedpokój
Koszt najmu 1700zł plus opłaty administracyjne latem 350zł/zimą 520zł oraz zużycie gazu i prądu według licznika. Kaucja jednomiesięczny czynsz. Ogrzewanie miejskie, woda piec gazowy typu Junkers.
Do lokalu przynależy piwnica.
Budynek z lat 50-tych, ogrodzony,elewacja odnowiona, klatka schodowa czysta,zabezpieczona domofonem.Przed budynkiem miejsca postojowe dla mieszkańców.
Preferowany najem długoterminowy,dla osób nie palących. Mieszkanie przyjazne rodzinie i zwierzętom.
Zapraszam na prezentacje w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.


54.37184
18.59939
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń