fbpx

Dla Rodziny | przy Sky Tower | 7 piętro

Ludwika Hirszfelda
Cena:
530 000 zł
Opis nieruchomości
Szukasz mieszkania dla swojej Rodziny? 3 pokoje sypialne (70 m2 w KW 61,51 m2) przy Sky Tower (350 m) - brzmi ciekawie?
pl. Hirszfelda | Krzyki | Wyłącznie u nas | Możliwość prezentacji online 

Prezentuje Wam mieszkanie znajdujące się przy placu Hirszfelda, idealnie dla Rodziny z dziećmi. Poniżej aktualny rozkład mieszkania:
  • salon z przejściem do kuchni i pokoju sypialnego
  • główna sypialnia
  • pokój dziecięcy (obok głównej sypialni)
  • sypialnia (powstała poprzez przekształcenie loggi)
  • duża kuchnia
  • oddzielna łazienka i WC
  • duży korytarz z zabudowaną szafą
Dużym atutem jest brak konieczności remontu - mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Okna z głównej sypialni i pokoju dziecięcego mają ekspozycję na stronę południowo-zachodnią, dzięki czemu w ciągu dnia i wieczorem pokoje będą bardzo dobrze doświetlone. Salon, kuchnia i sypialnia mają ekspozycję północno-wschodnią - śniadanie rozpoczniesz "słonecznie". Układ pokoi gwarantuje każdemu domownikowi znalezienie swojego "cichego kąta".

Budynek
Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze bloku mieszkalnego. W budynku znajduje się winda od poziomu 0. Zadbana klatka. Do mieszkania przypisana jest piwnica.

Lokalizacja
Do Sky Tower - 350m. Do najbliższego przystanku - 200 m. Sprawnie dojedziesz do każdej części miasta! W pobliżu wiele sklepów spożywczych i wielkopowierzchniowych. Na przeciwko apteka.
  • do Rynku nie całe 10 minut samochodem
  • do Dworca PKP 6 minut samochodem
  • 15 minut pieszo do Uniwersytetu Ekonomicznego
Nie czekaj! Zadzwoń i umów się na prezentację

Szymon Ornatowski
nr. lic. 25801
Tekton Property
51.09484
17.01468
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń