fbpx

Dwupoziomowe mieszkanie z potencjałem I Bielany Wr

Dwa Światy
Cena:
493 999 zł
Opis nieruchomości
Mieszkanie z potencjałem (antresola) - Bielany Wrocławskie
powierzchnia 74 m2 (użytkowa) | po podłodze 86 m2

IDEALNE MIEJSCE DO ŻYCIA DLA KAŻDEJ RODZINY!
 

Dwupoziomowe mieszkanie o niepowtarzalnym klimacie. Lokal umiejscowiony jest na drugim piętrze, niskiego budynku z 2006r. Mieszkanie z ogromnym potencjałem, wcześniej zamieszkiwane przez 4-osobową rodzinę.

Niski koszt czynszu - jest bardzo ekonomiczne. Mieszkanie dwustronne, dzięki czemu jest świetnie doświetlone. W ciepłe dni daje miły przewiew. W zimowe wieczory kominek dostarcza ciepło, buduje klimat, oraz zapewnia znaczną poprawę nastroju. Bardzo ładna, spokojna i bezpieczna okolica, rodzinna atmosfera. W pobliżu dużo więcej niż wszystkie niezbędne do codziennego funkcjonowania obiekty!
Bardzo bogata oferta spędzania wolnego czasu.
 
Powierzchnia użytkowa: 74 m2 (po podłodze 86 m2)

Poziom I (po podłodze 47,6 m2):
- korytarz
- łazienka
- kuchnia
- pokój I 
- balkon I - 5 m2
- salon z kominkiem
- balkon I - 5 m2

Poziom II antresola (po podłodze 38,4 m2):
- pokój I
- pokój II

Ogrzewanie gazowe z piecem dwu-funkcyjnym.

Na terenie osiedla sklepy spożywcze, restauracje, salony fryzjerskie i kosmetyczne oraz przestrzeń rekreacyjna: skatepark, place zabawa, boiska do koszykówki etc. W bezpośredniej okolicy żłobek, przedszkole oraz szkoła podstawowa w Bielanach Wrocławskich. 1500 metrów do Ślęzańsko-Bielańskiego kompleksu rekreacyjnego (boiska, place zabaw, biblioteka).
  • 500 metrów od krytej pływalni wraz z siłownią.
  • 1000 metrów od CH Aleja Bielany.
W pobliżu kompleks treningowo-rekreacyjny Match-Point oraz Zamek Topacz (około 2km).

Okalające osiedle tereny zielone są doskonałym miejscem do długich spacerów z psem, joggingu czy wycieczek rowerowych.

ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!!!
51.04359
16.97277
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń