fbpx

Żoliborz|2 pokoje|49 m2| Loggia 4m2|KW

Gwiaździsta
Cena:
585 000 zł
Opis nieruchomości
Przytulne i komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 na Żoliborzu to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta oraz mnogość terenów zielonych w najbliższej okolicy. Mieszkanie dla studenta, rodziny z dzieckiem bądź pod wynajem.

Wokół bloku dużo zieleni, jest gdzie wyjść na spacer, z psem bądź pobiegać. Osiedle położone jest w sąsiedztwie Parku Kępy Potockiej, w którym znajduje się piękny fragment starorzecza Wisły, a w przeciągu 10 minut piechotą można dojść do terenów nadwiślańskich gdzie znajduje się wiele plaż i ścieżek rekreacyjnych.

W okolicach bloku znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, z których w ciągu 5 minut dojedziemy do Metra Plac Wilsona bądź Metra Marymont. Dzięki takiemu połączeniu dojazd do centrum miasta zajmuje ok 15-20 minut.

W okolicy znajduje się przedszkola, szkoła podstawowa oraz liceum. Jest bezpośredni dostęp do kilku placów zabaw, stadionu piłkarskiego oraz Basenu znajdującego się w ośrodku OSiR Żoliborz. Na terenie osiedla znajduje sie kilka małych sklepów osiedlowych, Żabka, Carrefour Express oraz Top Market.

Mieszkanie o ekspozycji Zachodniej, do odświeżenia. Generalny remont został przeprowadzony w 2005 roku. Składa się ono z oddzielnej Kuchni, Salonu, Sypialni, Łazienki oraz Balkonu.

Kuchnia jest jasna i przestronna. Funkcjonuje jako osobne pomieszczenie zawierające lodówkę, kuchenkę gazową oraz piekarnik.

Salon posiada piękną drewnianą klepkę, która była cyklinowana i lakierowana, wielkość pomieszczenia pozwoliła na zmieszczenie w nim drewnianej szafy, stołu jadalnianego oraz wygodnej kanapy. Z salonu wychodzi się na loggię (4m2), która jest zabudowana, posiada także rolety oraz donice na kwiaty. Zmieści się na nim stolik i 2 lub 4 krzesła.

W sypialni znajduje się duże podwójne łóżko, pojemna szafa, komoda oraz półki na książki. Pomieszczenie bardzo przytulne i komfortowe również wyłożone drewnianą klepką.

Łazienka posiada wannę, wc, pralkę oraz zawieszoną u sufitu suszarkę na ubrania, co pozwala zmaksymalizować przestrzeń w pomieszczeniu. We wnękach w ścianach zamontowano dodatkowe półki do zwiększenia miejsca na przechowywanie różnych rzeczy.

W przedpokoju znajduje się duża Szafa wnękowa z lustrzanymi, przesuwanymi drzwiami oraz zamontowane na ścianach haczyki na ubrania.

Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego od spółdzielni.

Mieszkanie posiada Księgę Wieczystą, można ubiegać się o finansowanie kredytem.

Serdecznie zapraszam na prezentację i do zakupu!
52.279
20.9864
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń