fbpx

mieszkanie dla Ciebie | 3 pok. | duży taras | Gaj

Piękna
Cena:
575 474 zł
Opis nieruchomości
Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie (64,66 m2) z dwoma tarasami - idealne dla Rodziny z dziećmi. Jeżeli chcesz mieszkać blisko centrum i do tego cenisz spokój to znalazłeś mieszkanie dla siebie!
Oferta wyłącznie u nas!

Z przyjemnością prezentuję Wam piękne dwustronne mieszkanie znajdujące się przy ul. Pięknej na Wrocławskim Gaju. Gotowe do wprowadzenia!

Aktualny rozkład mieszkania:
  • duży salon z wyjściem na taras od strony ulicy
  • zamknięta kuchnia z oknem
  • sypialnia z wyjściem na taras, który łączy się z salonem
  • biuro lub główna sypialnia z dużym (ponad 16 m2) zielonym tarasem
  • oddzielna łazienka i WC
Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze w 6-piętrowym budynku. Co ważne - mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych! Urządzone w spokojnych kolorach wspierających wypoczynek po ciężkim dniu pracy. Dużym atutem dla Rodziny jest oddzielne WC, które zdecydowanie minimalizuje "problemy życia codziennego". 

WAŻNE! Tarasy - do mieszkania przynależą dwa tarasy - jeden od strony ulicy o powierzchni ok. 3 m2 oraz jeden od strony osiedlowego patio o powierzchni ponad 16 m2.

Budynek
Nieruchomość jest na zamkniętym osiedlu, które jest monitorowane oraz chronione - dzięki czemu domownicy mogą czuć się bezpiecznie! Do tego w wyjściach tarasowych wmontowano klamki na kluczyk co dodatkowo zabezpiecza mieszkańców.
Budynek oddany do użytkowania w 2014 roku. Miejsca parkingowe można łatwo znaleźć przed budynkiem lub za szlabanem - bez problemu znajdziemy miejsce na zaparkowanie dwóch samochodów.
Pod budynkiem garaż podziemny - co więcej winda jest od poziomu -1, dlatego też bez problemu można dostać się z zakupami do mieszkania bez chodzenia po schodach

Lokalizacja
Budynek znajduje się na skraju Gaju i Tarnogaju - świetna lokalizacja pod względem dojazdu do każdej części miasta! Co ważne do najbliższego przystanku jest 350 m. Wokół wiele sklepów spożywczych i nie tylko - wymarzone miejsce dla Rodziny
  • Ferio Gaj - 6 minut samochodem
  • nie cale 10 minut do Dworca Głównego PKP i Wroclavi
  • Sky Tower - 7 minut samochodem
UWAGA - miejsce postojowe w garażu podziemnym - 20 000 zł

Nie ma na co czekać! Zadzwoń i umów się na prezentację...

Szymon Ornatowski
nr. lic. 25801
Tekton Property
51.08502
17.05318
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń