fbpx

Ścisłe centrum / 2pok./ balkon / 5 min.do Rynku

Wojciecha Cybulskiego
Cena:
449 000 zł
Opis nieruchomości
Przytulne mieszkanie z balkonem w samym centrum Wrocławia  - 100 m od Wyspy Słodowej, 200 m od Uniwersytetu Wrocławskiego, 500 m od Wrocławskiego Rynku
Gotowe do zamieszkania! 2-pokojowe 44 m2, doskonale skomunikowane.
449 000 zł

Zalety:
1) Na atrakcyjność nieruchomości wpływa głównie jej położenie - mieszkanie jest położone nieopodal Wrocławskiego Rynku, tuz przy Odrze wzdłuż granicy historycznego starego miasta
2) Lubisz życie w centrum miasta? Ta lokalizacja jest idealna, będziesz mieszkał w samym sercu Wrocławia - miasta, które nigdy nie śpi
3) Lokalizacja zapewni Tobie wysokie stawki najmu oraz jego ciągłość
4) Usytuowanie blisko najważniejszych uczelni przyciągnie zainteresowanych studentów
5) Doskonały punkt komunikacyjny - przystanki tramwajowe i autobusowe w pobliżu 

Podział mieszkania
  • aneks kuchenny
  • salon z wyjściem na balkon
  • sypialnia 
  • łazienka z wanną
  • korytarz
  • powierzchnie dodatkowe: balkon oraz piwnica
Mieszkanie z ekspozycją południowo - zachodnią jest słoneczne i ciepłe, co wpływa na niskie koszty ogrzewania w okresie jesienno - zimowym, a przez cały rok zapewnia odpowiednią ilość wpadającego światła. Nie musisz obawiać się o letnie upały, gdyż w mieszkaniu zamontowana jest klimatyzacja.
Ogrzewanie miejskie. Niskie koszty utrzymania - miesięczny czynsz około 500 zł.

Informacje o budynku

Budynek z 1996 roku z ładną i czystą klatką schodową oraz nową windą. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze pięciopiętrowej plomby.

Lokalizacja
kilkuminutowy spacer zaprowadzi Ciebie do Wrocławskiego Rynku i wszystkich jego atrakcji kulturalno - rozrywkowych, Wyspy Słodowej, Ostrowa Tumskiego, Panoramy Racławickiej, muzeów, galerii sztuki, zabytkowych kościołów, Uniwersytetu Wrocławskiego...chyba nie trzeba wymieniać pozostałych interesujących miejsc cieszących się uznaniem przez turystów z Polski i zagranicy.

Po co czekać...? Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Magdalena Jacyno
tel. 793 992 253
Tekton Property
51.11652
17.03225
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń