fbpx

Kawalerka 35m2 na Gocławiu + duży taras

Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Cena:
381 000 zł
Opis nieruchomości
Wyjątkowa kawalerka 35,19 m2 na Gocławiu (1 piętro) + duży zielony taras (5,94 m2).

Biuro nieruchomości nie pobiera prowizji od kupującego.

PASAŻ ANIŃSKI przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego w dzielnicy Praga Południe (rejon Gocławia) realizowany jest we wspólnym przedsięwzięciu ze Spółdzielnią Mieszkaniową ORLIK-JANTAR.

Lokalizacja: ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego, naprzeciwko Promenady.

Powierzchnia mieszkania wynosi 35,19 m2 składa się ono z:
- salon (18,98 m2)
- oddzielna widna kuchnia (4,88 m2)
- łazienka (4,75 m2)
- przedpokój (6,58 m2)
- taras (2,93 m2)
- duży zielony taras (5,94 m2)

Planowany termin realizacji: lipiec 2021 r.
Sprzedaż mieszkania w cesji.
Płatności zgodnie z harmonogramem prac na budowie.

Stan deweloperski.
Budynek będzie objęty ochroną i monitoringiem.

Strony świata: S - Południe

Otoczenie:

Mieszkanie jest doskonale położone pod względem komunikacji, nieopodal znajdują się przystanki autobusowe. W kilkanaście minut można dojechać do stacji metra.

Osiedle Gocław wyróżnia się doskonałą infrastrukturą. W najbliższej okolicy znajdują się centra handlowe, liczne sklepy i punkty usługowe, kino w Centrum Promenada.

W sąsiedztwie jest basen i kluby fitness, dobrze jest również rozwinięta sieć ścieżek rowerowych. Okolica jest spokojna i zielona

Dojazd do centrum zajmuje około 18-22 min (linia 520, 151).

Cena sprzedaży 381 000 PLN.
+ cena garażu 33 000 PLN.

Gocław to miejsce, w którym żyje się wygodnie i bezpiecznie w przestrzeni wypełnionej zielenią. Szybką i dogodną komunikację z centrum miasta umożliwia kilkanaście linii autobusowych. Wszystko czego potrzeba na co dzień jest tuż obok- sklepy, punkty usługowe, przychodnie. Liczne szkoły, przedszkola, place zabaw czynią okolicę wymarzoną dla rodzin z dziećmi. To również przyjazne miejsce dla aktywnie spędzających wolny czas - Gocław posiada sieć ścieżek rowerowych, plenerowe siłownie, basen, kluby fitness.
52.23034
21.10268
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń