fbpx

Nowa oferta Wrocław

Lekcyjna
Cena:
2 200 zł
Opis nieruchomości
3 - pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji (na osiedlu monitorowanym) dla Rodziny znajdujące się na Sołtysowicach (ul. Lekcyjna). Możliwość obejrzenia bez wychodzenia z domu!

Z przyjemnością prezentuję Wam rozkładowe mieszkanie o powierzchni 65,1 m2. Perfekcyjnie nadaje się dla Rodziny ze względu na wygodny rozkład pokoi sypialnych oraz przestronny salon połączony z kuchnią.
Poniżej aktualny rozkład mieszkania:
  • duży salon połączony z kuchnią z wyjściem na balkon
  • pokój dziecięcy / biuro z wyjściem na balkon
  • główna sypialnia z dużym oknem oraz zabudowaną szafą
  • łazienka z toaletą
  • oddzielna toaleta
Koszty
- 2 200 zł/miesięcznie
- czynsz do wspólnoty: 385 zł w tym ryczałt za wodę 104 zł (rozliczenie wody według zużycia odbywa się co pół roku)
- gaz 85 zł
- prąd 40 zł 

Budynek
Wybudowany został w 2004 roku (osiedle monitorowane). Budynek nie posiada windy, natomiast mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Do tego wejście po schodach jest bardzo łagodne. Dużym ułatwieniem dla Rodzin jest rowerownia/wózkownia.

Lokalizacja
W promieniu kilometra znajdują się szkoły, przedszkola, żłobki oraz Wydział Nauk Społecznych Uniwersytety Wrocławskiego. Blisko lasy i place zabaw - miejsce stworzone dla Rodzin z dziećmi.
  • Blisko do sklepów i restauracji!
  • Rynek 20 min samochodem
  • CH Korona 5 min
  • Pasaż Grunwaldzki 5 min
Nie czekaj! UMÓW SIĘ na prezentację i zobacz to mieszkanie!
(Możliwość obejrzenia bez wychodzenia z domu)

Szymon Ornatowski
nr. lic. 25801
Tekton Property
51.14916
17.07369
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń