fbpx

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy I Centrum

Hugona Kołłątaja
Cena:
779 999 zł
Opis nieruchomości
Dwupoziomowe mieszkanie/lokal z olbrzymim potencjałem.
W dawnym Pałacu Czynszowym Hupmanna projektu Carla Schmidta!
Świetne do zamieszkania, pod inwestycję lub działalność gospodarczą!
ul. Kołłątaja - Centrum Wrocławia!

Nieruchomość położona przy bardzo ruchliwej ulicy Kołłątaja w centrum Wrocławia na trasie Dworzec Główny - Rynek. Ruch dwupasmowy, kilka linii tramwajowych i autobusowych, ciąg pieszy w stronę Rynku i Galerii Dominikańskiej.

Sposób użytkowania określony jest jako lokal mieszkalno-użytkowy, zatem nadaje się na pracownię lub  biuro z wydzieloną częścią mieszkalną.

Powierzchnia: 103 m2
Poziom I 
(76 m2):
- korytarz
- łazienka (wanna)
- kuchnia
- pokój I
- pokój II
- pokój III

Poziom II (27 m2):
- pokój IV
- łazienka (prysznic)
 Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Mieszkanie posiada własne ogrzewanie (piec gazowy). Podłogi drewniane, łazienki z płytek. 
Uzgodniono ze wspólnotą mieszkaniową 2 wejście, które umożliwia zmianę aranżacji mieszkania (z przechodniego na rozkładowe) wedle uznania. 2 łazienki i uzgodniony ze wspólnota mieszkaniową projekt 2 wejścia może umożliwić podział mieszkania pod wynajem 2 odrębnych lokali.

Lokal wyremontowano na początku lat 2000 według projektu i zgodnie z decyzją o pozwoleniu na roboty konserwatora zabytków. Między innymi Wymieniono i zabezpieczono część stropów. 

Zadzwoń i dowiedz się więcej! To mieszkanie czeka na ciebie ...
51.10248
17.03735
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń