fbpx

Nowy Apartament przy Cybernetyki, 45 m2

Cybernetyki
Cena:
2 800 zł
Opis nieruchomości
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przed Państwem elegancki apartament znajdujący się na warszawskim Mokotowie przy ulicy Cybernetyki 7G. Lokum usytuowane na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z 2019 roku.

Mieszkanie cechuje wysoki standard wykończenia, lokal w pełni umeblowany. Lokum o łącznej powierzchni 45 m2 podzielone zostało na sypialnie z wygodnym łóżkiem dwuosobowym (szerokość 160 cm), komodą. Salon połączony z aneksem kuchennym, pełne wyposażenie AGD, lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny, okap, liczne szafki, pełne wyposażenie (garnki, talerze, sztućce, szklanki, miski, patelnie). W salonie ponadto znajduje się rozkładana kanapa, dwuosobowy stolik. Balkon z bezpośrednim wejściem zarówno od sypialni jak i także salonu. Hol z dwiema głęboki szafami wnękowymi służącymi za garderobę a także pomieszczenie gospodarcze. W Drugiej szafie zamontowana zostanie pralka.

Do mieszkania dodatkowo przypisane zostało miejsce postojowe w hali podziemnej dodatkowo płatne 300 pln.

Doskonała lokalizacja. Nieopodal liczne sklepu spożywcze, usługowe, restauracje, bary, kawiarnie, apteka, przedszkole. Doskonały węzeł komunikacyjny, Liczne przystanki autobusowe oraz tramwajowe, szybki dojazd do każdego zakątka Warszawy.

KOSZTY
  1. Cena najmu - 2 800 pln
  2. Czynsz administracyjny - wliczony w czynsz miesięczny
  3. Media - energia elektryczna w zależności od zużycia oraz nadwyżki zużycia wody
  4. Podziemne miejsce postojowe - 300 pln
  5. Kaucja - jednomiesięczny czynsz
52.173
20.99686
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń