fbpx

Mieszkanie z ogrodem | prosty dojazd do Centrum

Kwidzyńska
Cena:
684 200 zł
Opis nieruchomości
Takie mieszkania długo nie czekają na nowego właściciela ... Nowe 4 pokojowe mieszkanie z ogrodem na nowoczesnym zamkniętym osiedlu - Wrocław / KOWALE. Cicha i spokojna okolica
Cena 684 200 PLN
termin oddania - I kw. 2022

Z przyjemnością przedstawiam Wam najciekawsze mieszkanie na tym osiedlu! Jego powierzchnia to 84,6 m2. Ważne - ekspozycja zachodnia! 
Podział mieszkania (z możliwością dokonania zmian):
  • przedpokój 12,26 m2
  • salon 19,42 m2
  • kuchnia 8,96 m2 (można połączyć z salonem)
  • sypialnia 15,77 m2
  • pokój dziecięcy 8,83 m2
  • pokój dziecięcy 9,75 m2
  • łazienka 4,48 m2
  • toaleta 1,98 m2
  • garderoba 3,14 m2
Do tego!
2 x Taras po 12,50 m2 oraz ogród 120,47 m2.
 
Istnieje możliwość dokupienia
- komórki lokatorskiej
- miejsca postojowego w hali garażowej

Lokalizacja
Do Rynku dojedziesz w 10 minut! Najbliższy przystanek tramwajowy w odległości 290m - dojedziesz z niego do Rynku. Przystanek autobusowy 650m - możesz dojechać do Pasażu Grunwaldzkiego, Rynku oraz CH KORONA.

Nie czekaj! Takie oferty znikają najszybciej ... Zadzwoń!

Szymon Ornatowski
nr. lic. 25801
Tekton Property
51.1309
17.09403
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń