fbpx

3 pokoje | Lokum di Trevi | balkon | miejsce post.

ks. Czesława Klimasa
Cena:
2 200 zł
Opis nieruchomości
Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na zamkniętym osiedlu wraz z miejscem postojowym.
ul. Klimasa / Tarnogaj
Lokum di Trevi

Z przyjemnością prezentuje 56,87 m2 mieszkanie znajdujące się na bezpiecznym osiedlu przy ul. Klimasa. Mieszkanie nadaje się idealnie dla Młodej Rodziny.

Poniżej aktualny rozkład mieszkania
  • salon połączony z kuchnią 25,25 m2
  • główna sypialnia 9,49 m2
  • drugi pokój 8,47 m2
  • łazienka 3,66 m2
  • WC 1,66 m2
  • BALKON 4,68 m2
Mieszkanie WOLNE od maja!  

KOSZTY
czynsz - 2 000 zł/miesięcznie
opłaty - 600 zł/miesięcznie (w tym: czynsz, woda, prąd, podatki)

Budynek
Osiedle wybudowane w 2013 roku - mieszkanie oddane do użytku w drugiej połowie 2013 roku. Pod budynkiem znajduje się hala garażowa. Mieszkanie znajduje się na osiedlu strzeżonym - całodobowa ochrona oraz wejście na wideofon. Winda od poziomu hali garażowej, co zdecydowanie ułatwia chociażby przeniesienie zakupów z samochodu do mieszkania.

Lokalizacja
Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta / uczelniami wyższymi. W bliskiej odległości restauracje oraz wszelkie niezbędne sklepy.
  • Wroclavia - 10 minut samochodem
  • Sky Tower - 15 minut samochodem
  • 140 m do przystanku tramwaju 8 i 16
Nie czekaj! ZADZWOŃ i umów się na prezentację ...

Szymon Ornatowski
nr. lic. 25801
Tekton Property
51.08038
17.06372
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń