fbpx

Duże mieszkanie podzielone na 2/przy hali targowej

Straganiarska
Cena:
877 200 zł
Opis nieruchomości
2 MIESZKANIA Z WIDOKIEM NA HALĘ TARGOWĄ. ZABYTKOWA ULICA STRAGANIARSKA PRZYCIĄGA UWAGĘ ZARÓWNO TURYSTÓW JAK I KONESERÓW STARYCH KAMIENIC.

BUDYNEK
Nieruchomość położona na 1-piętrze w 3-piętrowej kamienicy wybudowanej na początku XX wieku.
Na całość składają się 2 lokale (36 m2 i 66 m2), z dwoma niezależnymi wejściami z klatki schodowej. 

MIESZKANIE 1 (66 m2) ;
-salon połączony z nową, wyposażoną kuchnią (27 m2)
-dwa niezależne pokoje (15 i 12 m2)
-przedpokój (7,5 m2)
-łazienka z prysznicem (4,5 m2),
-balkon (2,7 m2).
Z balkonu rozprzestrzenia się niesamowity widok na Halę Targową oraz wieżę Mariacką.

Nowa instalacja ogrzewania gazowego. Dodatkowo, w salonie mieści się w pełni sprawny kominek Jotul na drzewo liściaste, który może być niezależnym źródłem ciepła dla całego mieszkania.

MIESZKANIE 2 (36 m2) obecnie wynajęte
- salon (12 m2)
- 2 pokoje zaaranżowane na wygodne sypialnie (4 m2 i 8,5 m2)
- wyposażona kuchnia z przedpokojem (6,5 m2)
- łazienka z prysznicem (4 m2).
Nowa instalacja ogrzewania gazowego (założona na początku listopada 2018). 

LOKALIZACJA
- 900 m do Dworca PKP/PKS Gdańsk Główny
- w promieniu 150 m: Hala Targowa i rynek ze świeżymi owocami i warzywami, sklepy wielobranżowe, restauracje, pub Lamus i Lawendowa 8, otwarty plac zabaw, szkoła podstawowa, przedszkole, Park Świętopełka

Zainteresowanych zapraszam do obejrzenia filmu z nieruchomości:
https://youtu.be/IisTdw6uDwA 
54.35262
18.65291
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń