fbpx

4 studia inwestycyjne w centrum - dwa poziomy

Tadeusza Kościuszki
Cena:
1 390 000 zł
Opis nieruchomości
4 studia w Centrum Wrocławia, ul. Kościuszki

Idealna lokalizacja: mieszkanie w nowym apartamentowcu między Dworcem Głównym a Rynkiem.
3 minuty pieszo od Dworca Głównego PKP i PKS.
10 minut pieszo do wrocławskiego rynku!
Budynek z 2017 roku.
Mieszkania łączą części wspólne.
Nieruchomość dwupoziomowa.
Każde studio posiada osobne wejście z części wspólnej.
Nieruchomość służy jako inwestycja pod najem krótkoterminowy - AirBnB, Booking.

GOTOWY BIZNES Z GWARANTOWANĄ STOPĄ ZWROTU (ROI) 7% przez 5 lat!!!

Powierzchnia: 112 m2

poziom 1:

- kawalerka 1 (pokój z aneksem kuchennym, łazienka, balkon)
- studio 2-pokojowe (pokój 1, salon z aneksem kuchennym, łazienka)

poziom 2:

- kawalerka 2 (pokój z aneksem kuchennym, łazienka, balkon)
- kawalerka 3 (pokój z aneksem kuchennym, łazienka, balkon)

W CENIE pełne wyposażenie, przystosowane do najmu krótkoterminowego!!!
- Monitoring 24h przez aplikację przy wejściu do mieszkania oraz w części wspólnej.
- Zamek elektroniczny na kody;
- Drzwi w standardzie hotelowym ze skuteczną izolacją akustyczną i przeciwpożarowe.
- 2 sieci szybkiego Internetu (światłowody) i telewizja kablowa.

Możliwość dokupienie miejsca w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskiej.

Zaraz po zakupie istnieje możliwość skorzystania z usług kompleksowej obsługi nieruchomości przez profesjonalną firmę, z powodzeniem działające od 2,5 roku i przynoszące realne zyski, która posiada stałą bazę klientów biznesowych i prywatnych.

Wszystkie studia posiadają aktywne profile na największych portalach rezerwacyjnych, takich, jak Airbnb i Booking, w momencie publikacji niniejszego ogłoszenia posiadają ponad 850 recenzji (średnia ocena ogólna na Airbnb: 4,95/5, na Bookingu: 9.5/10.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI I PRZEKSZTAŁCENIA JEJ W DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE PRYWATNE.

ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!!!


Zapraszam na prezentację,

Tomasz Tereszkiewicz
+48 793 993 686

Tekton Property

51.10126
17.0395
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń