fbpx

Balkon 3 pokoje blisko komunikacji cicha okolica

Nyska
Cena:
527 000 zł
Opis nieruchomości
Przestronne, mieszkanie w stanie deweloperskim 65.88 m2, 3 pokoje, na nowoczesnym, spokojnym osiedlu z dala od ruchliwej ulicy.
527 000 zł, ul. Nyska

Inwestycję można już obejrzeć z zewnątrz, a tym samym przekonać się o tym, że mieszkanie jest jasne i dwustronne. Wewnątrz budynku nadal trwają prace remontowe.

Oferuję mieszkanie o niezwykle funkcjonalnym rozkładzie znajdujące się na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca.
Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, więc idealnie nadaje się jako inwestycyjne.
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemny z dodatkowym miejscem na jednoślad - dodatkowo płatne 25 000 zł

Rozkład mieszkania
  • salon z aneksem kuchennym 30.71 m2
  • I sypialnia 10.51 m2
  • II sypialnia 9.86 m2
  • łazienka 5.0 m2
  • toaleta 1.99 m2
  • przedpokój 7.81 m2
  • atutem jest przestronny balkon od strony południowej 8.58 m2 z dodatkowym schowkiem do przechowywania
Ostateczny termin oddania do użytkowania to marzec 2021 roku, ale bardzo prawdopodobny odbiór będzie możliwy jeszcze pod koniec bieżącego roku. Deweloper wyraża zgodę na cesję praw do lokalu mieszkalnego.

O inwestycji
Budynek wielorodzinny ma kształt litery U z przedłużeniem w kierunku wschodnim - wykończony w nowoczesnym stylu z elementami klasyki z wykorzystaniem materiałów drewnianych, szklanych oraz metalowych. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze siedmiokondygnacyjnego apartamentowca. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje przestronne patio z zielenią oraz placem zabaw dla najmłodszych oraz obszerna wózkownio - rowerownia.

Lokalizacja
  • w bliskiej odległości znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe - Kaufland, Lidl, Żabka, Carrefour, Auchan, Perła Hala Kupców oraz szkoła, przedszkola, przychodnie, US, poczta
  • dla kochających aktywny tryb życia: Centrum Wspinaczkowe Tarnogaj, Park Trampolin Jump World, Fitness Academy Jupiter 24h, Lodowisko Spiska, Aquapark Wrocław
  • dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu - Park Wł. Andersa, Park Skowroni, ROD 
Komunikacja
w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy oraz tramwajowy - w niespełna kilkanaście minut znajdziemy się na Wrocławskim Rynku

Zbliża się wiosna - to najlepszy okres na zakup wymarzonego mieszkania.
Nie czekaj! Zadzwoń.

Magdalena Jacyno
Tekton Property
+48 793 992 253
magdalena.jacyno@tektonproperty.pl
51.08575
17.05307
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń