fbpx

Luksusowy apartament na 11 piętrze blisko Arkadii

Zygmunta Słomińskiego
Cena:
6 200 zł
Opis nieruchomości
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przed Państwem luksusowy apartament na warszawskim Śródmieściu przy ulicy Zygmunta Słomińskiego 19. Lokum usytuowane na 11 piętrze w 12-piętrowym apartamentowcu.

Mieszkanie o łącznej powierzchni 148.5 m2 składa się z holu z przedpokojem, kuchni, toalety, 2 łazienki (jedna z prysznicem, druga z dwuosobową wanną z hydromasażem), 3 pokoi-sypialni, 1 pokoju garderoby, 1 pokoju gościnnego, oraz werandy o powierzchni 17,8 m2 z piękną panoramą na centrum miasta. Ponadto do lokalu tego przylega taras o powierzchni 8,9 m2. Dodatkowo w lokalu znajduje się pomieszczenie gospodarcze 6,3 m2, dodatkowo przypisane 2 miejsca postojowe w hali podziemnej (wliczone w cenę najmu). Apartament cechuje wysoki standard wykończeń, w pełni umeblowane i zagospodarowane.

Doskonała lokalizacja, nieopodal Centrum Handlowego Arkadia. Świetny punkt komunikacyjny. Pod budynkiem liczne przystanki autobusowe a także tramwajowe, dojazd do każdej dzielnicy Warszawy trwa nie dłużej niż kilkanaście minut, w przypadku tramwaju bez korków.

KOSZTY
  1. Cena najmu - 6 200 pln (w cenę wliczone zostały 2 miejsca postojowe w hali podziemnej)
  2. Czynsz administracyjny - wliczony w czynsz miesięczny
  3. Media - energia elektryczna w zależności od zużycia
  4. Kaucja - jednomiesięczny czynsz
52.25486
20.98505
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń