fbpx

Mieszkanie z werandą w pięknej sopockiej kamienicy

Władysława IV
Cena:
820 000 zł
Opis nieruchomości
Zamieszkaj w urokliwej części Sopotu, które łączy sąsiedztwo morza i natury z doskonałym położeniem blisko centrum. Wyjątkowe miejsce zachwyci koneserów sopockich kamienic. 

MIESZKANIE
W 2018 r. zmieniono aranżację oraz układ mieszkania. Z kuchni oraz salonu wyjście na werandę o pow. 3,92 m2. Łazienka rozbudowana i powiększona do pow. ok 8 m2.  Całość tworzy spójny i wyjątkowy charakter tego miejsca. 

Powierzchnia użytkowa wynosi 61,78 m2. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:
- korytarz 3,35 m2
- kuchnia 12,74 m2
- weranda 3,92 m2
- salon (przejściowy) 18,80 m2
- sypialnia 15,38 m2
- duża łazienka z WC 7,63 m2

Dostęp do dużej piwnicy ok. 30m2. Możliwość adaptacji na dodatkowe pomieszczenie.
Miejsce postojowe na terenie ogrodzonej posesji.
Zadbany ogród przy budynku do wyłącznej dyspozycji mieszkańców.

BUDYNEK
3-kondygnacyjny, wielorodzinny, wykonany w latach dwudziestych ubiegłego wieku. Zrealizowany w tradycyjnej technologii murowanej, podpiwniczony, z użytkowym poddaszem. Teren wokół budynku ogrodzony i bardzo zadbany. Wspólnota posiada duży zapas funduszu remontowego. 

LOKALIZACJA
Jedna z najlepszych nad Polskim morzem. Ta część Dolnego Sopotu łączy znakomicie funkcję mieszkalną z funkcją wypoczynkową. Nieruchomość położona zaledwie 10 minut pieszo do plaży i tyle samo do dworca PKP. Zabudowa tej części Sopotu historycznymi kamienicami pozwala poczuć wyjątkowość tego miejsca.

Miejsce idealne na wakacyjne wypady lub jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy.
W cenie nowy właściciel otrzymuje system rezerwacji najmu krótkoterminowego.
Turyści ocenili to mieszkanie na stronie booking 9,3/10

54.43743
18.57427
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń