fbpx

Hala produkcyjna z zapleczem biurowym w Rakowie

Cena:
42 000 zł
Opis nieruchomości
Hala produkcyjna o powierzchni ok. 2100 m2, z zapleczem biurowo-socjalnym. Blisko Wrocławia - Raków/Długołęka.
Cena netto: 20 zł/m2 

Z wielką przyjemnością oferujemy Państwu pojemną halę pod Wrocławiem idealnie nadającą się na produkcję. Na rzucie załączonym w zdjęciach - część biurowo socjalna. 

Powierzchnie:
  • Hala (niewidoczna na rzucie) - ok. 1700 m2
  • Montownia - 58,22 m2
  • Hala produkcyjna - 18,83 m2
  • Pozostała powierzchnia biurowo-socjalna - ok. 344 m2
Hala jest uzbrojona - gotowa do użytku/dostosowania przez Państwa. Bardzo wygodny i szeroki wjazd pod nieruchomość pozwala na spokojny przywóz/wywóz dostaw.

Lokalizacja:
ok. 15 km do węzła S8 na wysokości Oleśnicy
ok. 10 km do granic Wrocławia
ok. 22 km do węzła s5

Zapraszam do kontaktu! Chętnie udzielę dodatkowych informacji

Szymon Ornatowski
nr. lic. 25801
Tekton Property
51.16553
17.26885
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń