fbpx

Słoneczne 3 pokojowe z ogródkiem blisko plaży

Sokola
Cena:
2 500 zł
Opis nieruchomości
W pełni wyposażone 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem, na parterze dwurodzinnego domu w Gdańsku Stogach.
Dzielnica doskonale skomunikowana z centrum Gdańska (15 minut tramwajem/autobusem) lub tunelem pod Martwą Wisłą, który łączy się z obwodnicą Trójmiasta. W bliskiej odległości znajduje się kościół, przedszkole, Szkoła Podstawowa z basenem, ośrodek zdrowia, apteki, a także liczne sklepy(Biedronka, Lidl, Rossmann, Żabka i inne).Dodatkowo jedna z najładniejszych plaż w Gdańsku oraz liczne ścieżki rowerowe.
Mieszkanie trójstronne składa się z:
- przeszklonej werandy z plisowanymi roletami p/słonecznymi, na której latem można wypić poranną kawę
- przestronnego salonu z wygodnym kompletem wypoczynkowym + stolikiem kawowym
- sypialni z łóżkiem małżeńskim i pojemną szafą
- gabinetu z rozkładana kanapą i biurkiem, z którego jest wyjście na ogród
- osobnej kuchni
- łazienki z oknem, wanną i wc
- spiżarni
- dodatkowego pokoju w suterenie domu
--witrołapu/werandy

Do mieszkania przynależy garaż otwierany na pilota, ogródek do dyspozycji najemców oraz dwa miejsca postojowe przed budynkiem. Ogrzewanie gazowe dwufunkcyjnym piecem Valliant.

Opłaty :300zł + gaz i energia według liczników. Kaucja zwrotna 2500zł

Preferowany najem długoterminowy, okazjonalny, dla osób nie palących.
Zapraszam na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.
54.3639
18.7128
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń